fbpx

Nazywam się Aga Zalewska i pomagam działać legalnie na onlajnie. Odczarowuję prawo i wspieram kobiety w budowaniu ich biznesów marzeń. O prawie mówię po ludzku i unikam skomplikowanych wyrażeń prawniczych, wolę używać języka biznesu. Zafascynowana kobiecą przedsiębiorczością oraz sama, będąc przedsiębiorczą kobietą, zachęcam blogerki, freelancerki, właścicielki internetowych biznesów, by nie bały się prawa i zaczęły je wykorzystywać jako swoją przewagę na rynku internetowym.

Przekonuję, że prawo może pomagać w biznesie, a nie ograniczać. Dostarczam gotowe rozwiązania, bo to pomaga oszczędzać czas. Prawo nie jest sztuką dla sztuki, ale jedynie narzędziem, dlatego nie powinno dominować działalności przedsiębiorczych kobiet. W biznesie nie lubię skomplikowanego języka prawniczego. Upraszczam. Nie krytykuję pracy innych prawników, wielu z nich szanuję, ale mam swój własny styl.

Z wykształcenia jestem prawnikiem (Uniwersytet Mikołaja Kopernika). Pracowałam w kancelariach prawnych. Prowadziłam agencję marketingu i public relations dla kancelarii prawnych. Doradzałam, jak pracować z klientem i jak się z nim komunikować. Pisałam artykuły do czasopism prawniczych. Byłam w zespole, który wprowadzał Harvard Business Review do Polski. Doświadczenie to dało mi rewelacyjną wiedzę biznesową i nauczyło identyfikować potrzeby klientów i rozwiązywać ich problemy. Mam za sobą także kilkanaście lat prowadzenia własnej firmy.

Prywatnie jestem mamą małej pół Polki, pół Australijki. Po godzinach projektuję i szyję ubrania. Uwielbiam art deco i art noveau. Mogłabym oglądać i czytać o tym godzinami.

Podziwiam kobiety za ich przedsiębiorczość i determinację w prowadzeniu własnych biznesów online. To głównie im chcę pomagać i jestem szczęśliwa, bo w tym, co dla nich robię, widzę dużą wartość i sens.

Chcesz być na bieżąco z tematami prawnymi w Twoim biznesie online?

Zapisz się na legalny newsletter w pasku poniżej.